Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kuciak: Zakładaliśmy zdobycie sześciu punktów

19 lutego 2018

Kapitan Lechii Dusan Kuciak po meczu powiedział, że drużyna liczyła, że zdobędzie w dwóch pierwszych meczach 6 punktów.
- Zakładaliśmy przed rundą, że w pierwszych dwóch meczach zdobędziemy 6 punktów. Mieliśmy ponownie grać, jak przed rokiem. Znowu mieliśmy zbudować twierdzę w Gdańsku. W rzeczywistości mamy tylko 1 punkt i to jest bardzo słaby wynik.

- Pierwszy celny strzał Piasta to była bramka. Do tego momentu goście nie stworzyli sytuacji.

- Najgorsze jest to, że tracimy nie pierwszy raz bramkę po wyrzucie z autu. Gdybyśmy wykorzystali sytuacje z pierwszej połowy i strzelili bramkę, to mecz wyglądałby inaczej.

- Niestety nie jesteśmy tak skuteczni jakbyśmy chcieli. Przeciwnik właściwie strzela bramki po naszych błędach. Nie pozostaje nam nic jak tylko zostawić wszystkie problemy z tego tygodnia w szatni i ograć Jagiellonie w piątek.

- Sytuacja w tabeli i kibicom i nam – zawodnikom nie podoba się. Powiem tak, my jako zawodnicy jesteśmy tutaj [w Lechii – dop.red.] na chwile, kibice są na zawsze. Dopóki będą szanse, chociażby matematyczne, patrzymy na to w ten sposób, żeby wejść do pierwszej ósemki. Obecna sytuacja jest trudna, ale musimy z niej sami wyjść.


Materiał w formie dźwięku audio

materiał przygotował Mateusz Błażewicz
(raz / lechia.gda.pl) 19 lutego 2018, 16:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.202