Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Chrzanowski: cały czas patrzymy w góre tabeli

19 lutego 2018

Adam Chrzanowski wystąpił po raz 2. z rzędu w wyjściowym składzie. Młody obrońca Lechii jednak wciąż jest bez wygranej w tym roku.
- Tracimy bramki po głupich błędach. Wyrzut z autu, musimy być bardziej skoncentrowani. Stwarzamy natomiast sytuacje i ich nie wykorzystujemy.

- Musimy się w końcu przełamać. Jedziemy do Białegostoku po 3 punkty. Zaczynamy regenarację i od jutra myślimy tylko o zwycięstwie z Jagiellonią.

- Kondycyjnie wyglądamy bardzo dobrze, ale nie stwarzamy sobie dostatecznej ilości sytuacji bramkowych. Brakuje tej kropki nad "i" w postacji sytuacji strzeleckich.

- Nie możemy się załamywać. Jeszcze kilka meczów przed nami. Chcemy awansować do mistrzowskiej ósemki. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ciężej pracować.


Materiał w formie dźwięku audio

materiał przygotował Mateusz Błażewicz
(raz / lechia.gda.pl) 19 lutego 2018, 19:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024