Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zawodnik spoza "18" bogatszy o 90 tysięcy

20 lutego 2018

"Źle się dzieje w państwie duńskim… Ściślej rzecz ujmując nie duńskim, tylko gdańskim. Naszpikowana gwiazdami - jak na polskie warunki - Lechia stacza się po równi pochyłej" - taką publikację możemy przeczytać na łamach katowickiego "Sportu"
[fragmenty]

Co gorsza, nie tylko w tabeli, traci przede wszystkim na wizerunku. Ostatni nocny „występ” Sławomira Peszki to „małe miki” w porównaniu z rzeczami zakulisowymi, których nie widać gołym okiem. To tajemnica poliszynela, że klub zalega piłkarzom z poborami, a według nieoficjalnych przecieków wkrótce z reprezentacją klubu spotka się w sądzie pełnomocnik Piotra Nowaka.

Problemy finansowe pozornie wydają się niemożliwe, skoro deklarowany budżet na bieżący sezon to okrągłych 40 milionów złotych. Nie są to jednak informacje wyssane z palca, a pieniądze zostały źle zainwestowane. No bo jak można mówić o normalności, skoro zawodnik który nawet nie mieści się w meczowej „18”, co miesiąc jest (powinien być) bogatszy o 90 tysięcy złotych! Przy takiej polityce kadrowej rozrzutność to określenie wyjątkowo łagodne…


Cały artykuł
(raz / lechia.gda.pl) 20 lutego 2018, 21:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210