Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen: Liczę, że przełamanie przyjdzie z Jagiellonią

22 lutego 2018

Lechia w pięciu kolejnych meczach nie odniosła zwycięstwa. Trener Adam Owen liczy, że przełamanie nastąpi w Białymstoku.
- Na pewno nasza sytuacja po dwóch meczach z Wisłą Kraków i Piastem Gliwice nie jest korzystna. Piłkarze mocno to przeżywają i jak najszybciej chcą to zmienić. Liczę, że przełamanie przyjdzie w meczu z Jagiellonią. Mecz z wiceliderem tabeli to ku temu świetna okazja. Jedziemy do Białegostoku, by pokazać, że stać nas na grę na wysokim poziomie z zespołami z pierwszych miejsc w tabeli. Poza tym bardzo potrzebne nam są punkty.

– Przenalizowaliśmy nasze dwa ostatnie mecze i jesteśmy świadomi, że brakowało nam w nich impetu w ofensywie. Musimy utrzymywać się przy piłce wyżej na boisku. Rozmawialiśmy o tym wewnątrz drużyny i wierzę, że w kolejnym meczu w ataku spiszemy się lepiej.

- Jagiellonia to bardzo silny zespół, który jest pełen energii, pasji, który lubi naciskać na rywala. Nieprzypadkowo są wiceliderem LOTTO Ekstraklasy. My zdajemy sobie sprawę, na którym miejscu jesteśmy i wiemy, jaka ciąży na nas presja. Musimy ją wytrzymać. Przecież również Lechia ma piłkarzy, którzy potrafią grać na wysokim poziomie. Chcemy się odbudować i znów poczuć pewność siebie.
(raz / lechia.pl) 22 lutego 2018, 09:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.100