Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Uraz Wolskiego to nieszczęśliwe zdarzenie

22 lutego 2018

Rafał Wolski w meczu z Piastem doznał zerwania więzadeł w kolanie i czeka go dłuższa przerwa. Trener Owen uważa, że nie to jest wina tego, że nie zabrał zawodnika na zgrupowanie do Turcji.
- Strata Rafała jest dla nas bardzo bolesna. Bardzo mu współczujemy i trzymamy kciuki, by jak najszybciej wrócił do zdrowia i na boisko. Musimy poszukać teraz innych rozwiązań, stąd powrót do treningów z pierwszym zespołem Grzegorza Kuświka – wyjaśnił Adam Owen.

– Jeśli chodzi o uraz Rafała to było to nieszczęśliwe zdarzenie i nie wynikał on ze złego przygotowania zawodnika. Rafał przygotowywał się do meczów rundy wiosennej w takim samym stopniu jak piłkarze na zgrupowaniu w Turcji. Ci zawodnicy, którzy trenowali w Gdańsku mieli takie same zajęcia, takie same jednostki treningowe, jak ci, którzy pojechali do Belek.
(raz / lechia.pl) 22 lutego 2018, 10:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.156