Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Jagiellonia faworytem meczu

23 lutego 2018

- Morale w drużynie nie jest na takim poziomie jak w Jagiellonii i to oni będą faworytem dzisiejszego meczu - mówi przed wieczornym spotkaniem Daniel Łukasik dla "Przeglądu Sportowego"
– Musimy zapomnieć o tym, co było i koncentrować się na każdym kolejnym meczu. Tylko przestawiając się na ten tok myślenia możemy zanotować serię wygranych, która sprawi, że jeszcze wszystko będzie możliwe. Specyfika ekstraklasy polega na tym, że kilka zwycięstw może wywindować drużynę mocno w górę. Dlatego kluczowe jest regularne wygrywanie. Z Wisłą graliśmy całkiem dobrze, to był wyrównany mecz.

- Za to spotkanie z Piastem ewidentnie nam nie wyszło. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że przegramy. W drugiej straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. Potem niefortunna kontuzja Rafała Wolskiego i trudno było odrobić straty. Jeszcze sporo meczów przed nami, trzeba być optymistą. Nie możemy zwieszać głów i się załamywać. Jest trudny moment, musimy być ponad to – przekonuje pomocnik.

– Morale w drużynie nie jest na takim poziomie jak w Jagiellonii i to oni będą faworytem dzisiejszego meczu.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 23 lutego 2018, 14:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079