Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen: Nigdy się nie poddaję. Jestem profesjonalistą

26 lutego 2018

Adam Owen jako trener Lechii Gdańsk nie wygrał żadnego z sześciu ostatnich meczów. Szkoleniowiec nie zamierza się jednak podać do dymisji.
- Jako pierwszy trener biorę pełną odpowiedzialność za wyniki i za to, jak prezentuje się mój zespół, ale w ogóle nie myślałem o odejściu. Nigdy się nie poddaję, jestem profesjonalistą i daję z siebie wszystko.

- Cały czas szukamy przyczyn naszych złych wyników. Widzimy nasze indywidualne błędy, które doprowadzają do tego, że tracimy bramki. Jesteśmy mocno rozczarowani, ale z drugiej strony cały czas staramy się z całych sił, by było lepiej.

– Najgorzej byłoby teraz spanikować, robić drastyczne zmiany, bo to byłoby oznaką, że nie wierzymy w to, co robimy. A tak nie jest. Najlepszą odpowiedzią na obecną kryzysową sytuację jest po prostu ciężka praca.

- W meczu z Bruk-Bet Termaliką musimy pokazać, że mamy silny charakter, że jesteśmy zespołem. Liczymy, że w tym trudnym momencie będą z nami nasi kibice. Na pewno nie może nam się przydarzyć taka sytuacja, jak w meczu z Jagiellonią, kiedy obejmujemy prowadzenie, później tracimy gola na 1:1 i załamujemy się mentalnie. Musimy być razem jako drużyna i wzajemnie się wspierać.
(raz / lechia.pl) 26 lutego 2018, 16:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036