Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Remis traktuję jak porażkę!

27 lutego 2018

- Nie możemy pozwolić sobie na stratę takich bramek, jakie strzelili nam rywale. Wierzę jednak, że znajdziemy sposób na wygrywanie - przyznał po meczu trener Lechii Adam Owen.
- Remis w tym spotkaniu traktuję jak porażkę. Chociaż prowadziliśmy, to im dłużej trwał mecz to my graliśmy coraz mniej pewni siebie i za bardzo oddaliśmy inicjatywę rywalom.

Na wtorkowy mecz szkoleniowiec zmodyfikował ustawienie taktyczne zespołu. - To ustawienie miało na celu, byśmy byli wyżej w środku pola, dzięki czemu mieliśmy tworzyć sobie więcej sytuacji. Widziałem poprawę naszej gry w stosunku do naszego poprzedniego meczu, jednak nie możemy pozwolić sobie na utratę takich bramek. To zabija pewność siebie. Musimy dalej ciężko pracować i wierzyć w to, co robimy. Wierzę, że znajdziemy sposób na wygrywanie – zakończył Walijczyk.
(pd / lechia.pl) 27 lutego 2018, 20:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096