Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Chrzanowski: powinniśmy utrzymać prowadzenie do końca

28 lutego 2018

Według Adama Chrzanowskiego, zdobywcy drugiego gola dla Biało-Zielonych, stracona bramka w ostatnich minutach meczu to efekt braku koncentracji.
-Strata bramki w doliczonym czasie gry wynikał z braku koncentracji. Powinniśmy dotrzymać to prowadzenie do końca meczu bo mamy doświadczonych zawodników, ale jak nie idzie to nie idzie do końca - powiedział po meczu obrońca Lechii Adam Chrzanowski.

Zawodnik uważa jednak, że Lechia mimo straconych punktów zagrała dobre spotkanie i liczy, że worek ze zwycięstwami otworzy się w najbliższym meczu z Zagłębiem Lublin.

-Zagraliśmy dobre spotkanie, tak wiec musimy to kontynuować. Mam nadzieje, że zaczniemy wygrywać, wejdziemy w serie zwycięstw, bo już czas najwyższy– powiedział Chrzanowski

Dla Adama Chrzanowskiego to pierwsza bramka na boiskach Ekstraklasy.

- Te bramkę dedykuje rodzicom i mojej dziewczynie zakończył obrońca biało-zielonych.

Cała wypowiedź Adama Chrzanowskiego (AUDIO)

Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 28 lutego 2018, 09:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086