Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Występ mojego zespołu uważam za dobry

2 marca 2018

Trenerzy Adam Owen i Mariusz Lewandowski byli zawiedzeni wynikiem. Każdy ze szkoleniowców liczył na wygraną swojej drużyny.
źródło: Zagłebie.com

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lubin: Chciałem przede wszystkim podziękować kibicom, którzy w tak mroźny wieczór przyszli na stadion. Jeśli chodzi o mecz, to chcieliśmy go wygrać. Mieliśmy dwie okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W obronie graliśmy dobrze, ale w ataku zagraliśmy słabiej. Wynik remisowy jest więc dzisiaj w mojej opinii sprawiedliwy. Mateusz Matras przeszedł bardzo szczegółowe badania i wynika z nich, że jest gotowy do gry od pierwszej minuty. Ja jednak musze ocenić, jak wygląda w treningu. Uważam, że udanie zadebiutował w dzisiejszym meczu.

Adam Owen, trener Lechii Gdańsk: Jestem zawiedziony wynikiem dzisiejszego meczu, ale występ mojego zespołu uważam za dobry. Co może cieszyć, to pierwsze czyste konto w tym roku na wyjeździe. Próbowaliśmy po przerwie zrobić zmiany tak, by wygrać to spotkanie. Wprowadzeni zawodnicy pokazali się z dobrej strony, niestety nie dało nam to żadnego gola. Paweł Stolarski zszedł z powodu urazu barku, jest pod okiem naszego sztabu medycznego i mam nadzieję, że nic złego mu się nie stało.
(raz / lechia.gda.pl) 2 marca 2018, 23:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040