Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: Niektórym chyba za dobrze jest w Lechii

7 marca 2018

- Ten sezon jak na razie jest dla nas stracony, ale chcemy, by nowy trener stawił czoła trudnemu zadaniu: wyciągnąć piłkarzy ze strefy komfortu – mówi dla "Przeglądu Sportowego" prezes Lechii Adam Mandziara.
Niektórym chyba za dobrze jest w Lechii, oni też muszą ponieść następstwa słabych wyników osiąganych przez zespół.

Pojawiające się informacje o niejasnej przyszłości klubu jednoznacznie ucina: – Nie ma żadnego zagrożenia. Jestem tego pewien. Chcemy być znowu w czołówce tabeli, latem wzmocnimy zespół i zamierzamy walczyć o TOP 5, jak w poprzednim sezonie. Pewnie, że ładniej byłoby powiedzieć: będziemy chcieli walczyć o mistrzostwo, ale ja wolę tworzyć plan z realnego punktu widzenia, a nie z szalonego.

Adam Mandziara o zatrudnieniu Piotra Stokowca: – Jego zatrudnienie było starannie przemyślaną decyzją, a kontrakt obowiązujący aż do 2020 roku też wiele mówi o naszych intencjach. Można powiedzieć, że razem z trenerem kupiliśmy także know-how, jeśli chodzi o szkolenie młodzieży i wprowadzanie młodych piłkarzy do kadry pierwszego zespołu. Liczymy na dobre impulsy z jego strony. Stokowiec kilka lat współpracował z akademią Zagłębia Lubin, która funkcjonuje na wysokim poziomie. My też chcemy iść tą drogą, choć ten proces musi oczywiście trwać.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 7 marca 2018, 16:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.370