Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B.Kaczmarek o marnowaniu talentów w Lechii

7 marca 2018

Z grupy talentów, których przez 13 miesięcy prowadziłem w Lechii Gdańsk, w poważnej piłce ostali się tylko Frankowski i Dawidowicz - o marnowaniu utalentowanej młodzieży mówił dla serwisu Weszło Bobo Kaczmarek.
Reszta została wyrzucona na futbolowy śmietnik. A dlaczego? Przez brak odwagi. Politykę! Strategię działania w klubach. Wolą ściągać ten zagraniczny chłam o wątpliwej wartości, który w sposób sukcesywny i notoryczny zaniża poziom ekstraklasy - ubolewa były szkoleniowiec Lechii.

Oprócz Frankowskiego i Dawidowicza byli wtedy Kacper Łazaj, Wojciech Zyska, Bartłomiej Smuczyński, Łukasz Kacprzycki i kilku innych. Po moim odejściu jeszcze w miarę starał się to kontynuować Michał Probierz, a później wszyscy poza Frankowskim i Dawidowiczem trafili na śmietnik - wyjaśnia "Bobo".

U nas brakuje cierpliwości do chłopaków w przedziale wiekowym 17-19 lat, gdy oni właśnie wtedy osiągają biologiczną dojrzałość. Ale na tym to się trzeba, panie, trochę znać. Postawa reprezentacji i jej iluzoryczne dla mnie siódme miejsce w rankingu FIFA, nie może przesłaniać aktualnego stanu polskiej ligi i szkolenia w polskiej piłce. Legia U-17 ostatnio przegrała z rówieśnikami z Bayernu 0:14 - puentuje szkoleniowiec, który we wtorek skończył 68 lat.
(ssl / Weszlo.com) 7 marca 2018, 23:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.071