Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec tłumaczy się z Mercedesa

9 marca 2018

Nim Lechia Gdańsk rozegrała pierwsze spotkanie w lidze pod wodzą nowego trenera, Piotr Stokowiec, otrzymał już dość drogi gadżet w postacie Mercedesa od jednego z trójmiejskich dealerów.
Na piątkowej konferencji jedno z pytań dotyczyło tego grantu i Stokowiec musiał się tłumaczyć: - To nie jest mój samochód. Dostałem go w użytkowanie w ramach umowy sponsorskiej. Na pewno nie było to moje wymaganie. A skoro ma być pół żartem pół serio. To muszę się "przemęczyć" w tym aucie. Oczywiście nikt by nie miał nic przeciwko temu, aby drużyna przyspiesza tak jak mercedes - mówi na łamach Trojmiasto.pl

Oby drużyna pod wodzą Stokowca odpaliła w niedzielę i nie zatrzymała się w ekstraklasie na żadnych czerwonych światłach.
(raz / lechia.gda.pl) 9 marca 2018, 18:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026