Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowy zawodnik Lechii! Egy Maulana Vikri! (wideo)

9 marca 2018

Wszystko wskazuje na to, że informacje jakoby 17 letni reprezentant Indonezji Egy Maulana Vikri miał zostać zawodnikiem Lechii, były prawdziwe. Biuro Prasowe Lechii Gdańsk zwołało na niedziele, na godz. 13.00 konferencje prasową, na której Klub zaprezentuje piłkarza.
Formalnie Vikri miałby zostać zawodnikiem Biało-Zielonych od 8 lipca 2018. Dzień wcześniej bowiem, urodzony 7 lipca 2000 roku, Indonezyjczyk skończy 18 lat i będzie mógł podpisać profesjonalny kontrakt.

Egy Mualna Vikri urodził się 7 lipca 2000 roku, na Medanie w Indonezji. Nominalnie gra na pozycji pomocnika/skrzydłowego. Zawodnik ma za sobą występy w reprezentacji Indonezji U-19, U-23 oraz seniorskiej. Przy tym w tej ostatniej zdążył rozegrać do tej pory trzy spotkania. W 2017 roku The Guardian umieścił go na liście 60 najbardziej utalentowanych piłkarzy na Świecie. W ubiegłym roku z reprezentacją do lat 18 zajął trzecie miejsce podczas Mistrzostw Azji AFF, a on sam z ośmioma bramkami został królem strzelców Turnieju. Z kolei w Taulon Tournament we Francji został uznany najlepszym piłkarzem Turnieju.

Indonezja wiąże z zawodnikiem wielkie nadzieje. O tym jak ważny to zawodnik dla Indonezji niech świadczy fakt, że o transferze Egy'ego do Lechii zdążyło już poinformować samo Ministerstwo Sportu Indonezji.

Próbka możliwości Egy'ego Mualna Vikri(YouTube)
(mb / lechia.pl) 9 marca 2018, 19:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090