Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Egy: niski wzrost nie jest dla mnie żadną przeszkodą

11 marca 2018

W Twoim kraju praktycznie przez cały rok jest bardzo ciepło. Nie boisz się nieco odmiennych warunków atmosferycznych panujących w Polsce?
Egy: W Gdańsku jest bardzo zimno. Dla mnie to zupełnie coś niespotykanego do tej pory. Będę musiał do tego przywyknąć - powiedział Egy Maulna Vikry.

Nie jesteś zbyt wysokim zawodnikiem. Polska piłka jest zdecydowanie bardziej siłowa, niż techniczna. Nie będzie to dla Ciebie stanowiło problemu?

Egy: - Oczywiście, że nie obawiam się większych ode mnie zawodników. Grałem już przeciwko wielu rosłym piłkarzom. Nie zwracajcie uwagi na mój niski wzrost, bo Messi też nie jest wysokim zawodnikiem i jakoś sobie radzi.

Co robisz w wolnym czasie, jakie są Twoje zainteresowania pozasportowe?

Egy: Od małego miałem bzika na punkcie piłki nożnej i tak zostało. Praktycznie wszystko co robię to piłka nożna. Nic innego mnie nie interesuje

W Indonezji jesteś bardzo popularny. Na taką popularność w Polsce będziesz musiał dopiero zapracować.

Egy: Zdaje sobie sprawę z popularności w Indonezji. Ale w tym momencie koncentruje się na przystanku, którym jest Lechia Gdańsk. Mam nadzieje, ze przy wsparciu kibiców z Polski i z Indonezji pokaże na boisku na co mnie stać, a konsekwencji zyskam taką samą popularność jaką cieszę się w Indonezji


Cała wypowiedź Egy'ego Maulany vikri (YouTube)


przygotował Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 11 marca 2018, 15:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.093