Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Nigdy nie wygrałem w debiucie

11 marca 2018

- W debiucie na ławce trenerskiej jeszcze nie wygrałem, jednak potem sytuacja się poprawiała. Wierzę, że tak samo będzie w Lechii – mówił Piotr Stokowiec po przegranym meczu z Legią Warszawa.
- Jestem bardzo zły po tym spotkaniu. Zostawiliśmy w nim dużo zdrowia, jednak proste błędy zniweczyły nasz wysiłek. Drużynę buduje się od fundamentów, czyli od obrony, a my mamy z nią problem. Tracimy zbyt dużo goli, w tym ze stałych fragmentów gry i musimy to poprawić. Zgromadziliśmy po tym meczu sporo wniosków, bo jest nad czym pracować. Ja jednak pracy się nie boję.

- W naszej grze było kilka dobrych momentów i pewnie na inną drużynę one by wystarczyły. Jednak w konfrontacji z takim zespołem jak Legia to było zbyt mało.

- Co do składu, to w dalszym ciągu będę przeglądał kadrę, jaką dysponuję. Przyjrzę się także tym zawodnikom, którzy w ostatnim czasie mniej grali.
(raz / lechia.pl) 11 marca 2018, 21:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.075