Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko: czuje się upokorzony po tym meczu

12 marca 2018

Zapis wypowiedzi Sławomira Peszki po przegranym meczu z Legią Warszawa.
- Przyszedł nowy trener, są nowe zasady i nowe reguły. Trener wdrożył całkowicie inne treningi. To jednak przegraliśmy na własnym boisku 1:3 i mamy zero punktów. Nie ma znaczenia, czy ktoś ma więcej sił, czy mniej. Ten mecz poszedł na marne. Na szczęście, za chwile jest kolejny mecz i szansa na rehabilitacje - powiedział po meczu Sławomir Peszko

- Po zmianie trenera jesteśmy bardziej agresywni. Nie przestraszyliśmy się dzisiaj Legii, mimo tego złego wyniku. Ale powiem szczerze, że czuje się lekko upokorzy. Nie sądziłem, że przegramy 1:3. Nie tak sobie wyobrażałem ten mecz - dodał Peszko.

- Zagraliśmy systemem 3:5:2. Z dwoma napastnikami. Ja zagrałem wysoko. Czekaliśmy na kontry. Sytuacji do strzelenia bramek trochę było np. sytuacja Marco z pierwszej połowy, czy Grześka Kuświka;. No, ale mamy już taką stratę punktową, że trzeba patrzeć na mecz w Poznaniu optymistycznie - powiedział Peszko.

Cała wypowiedź Sławomira Peszko (YouTube - AUDIO)

przygotował Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 12 marca 2018, 08:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046