Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kucharczyk: Lechia ma bardzo silną ofensywę

12 marca 2018

Czy tak grająca Lechia Gdańsk jest w stanie utrzymać się w Ekstraklasie? Zapytaliśmy o to Michała Kucharczyka, strzelca jednej z bramek dla Legii.
-Lechia jak na polskie warunki ma bardzo dobrych zawodników. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Lechii, jeśli chodzi o grę ofensywną, bo naprawdę stwarzają bardzo duże zagrożenie. Lechia ma bardzo, bardzo silną ofensywę. Tylko ta ofensywa nie będzie przynosiła punktów, jeśli w defensywie będzie popełniało się tyle błędów. Ja na miejscu Lechii poszedłbym w takim kierunku, żeby najpierw zabezpieczyć tyły, a później myśleć o strzeleniu bramki. Tak jak my zrobiliśmy to po meczu z Lechem Poznań, który przegraliśmy 3:0 i musieliśmy się odbudować. Przede wszystkim staraliśmy się, żeby zagrać z tyłu na „zero”, bo z przodu zawsze coś strzelimy - odpowiedział Michał Kucharczyk.

Cała wypowiedź Michała Kucharczyka (YouTube - AUDIO)

przygotował Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 12 marca 2018, 09:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077