Gdańsk: poniedziałek, 10 grudnia 2018

Kuciak: błędy obrony wynikały z niewłaściwych decyzji

12 marca 2018

Komentarz Dusana Kuciak po meczu z Legią Warszawa. Według bramkarza Lechii Gdańsk gra drużyny nie wyglądała najgorzej, pomimo niekorzystnego wyniku.
-Jesteśmy w kryzysie. Nie wygrywamy meczów. Tracimy dużo bramek. Ale gra wyglądała nie najgorzej. W drugiej połowie to my chcieliśmy strzelić bramkę na 1:1. Motywowaliśmy się w szatni. Niestety pięć minut zadecydowało o wyniku meczu - powiedział Dusan Kuciak

Dusan odniósł się również do błędów w obronie, które prokurowały groźne sytuacje Legii, a w konsekwencji kolejne stracone bramki.

-Błędy w obronie wynikały z niewłaściwych decyzji. Chłopacy z obrony nie popełniają ich celowo. Starają się jak najlepiej, ale po prostu nie wychodzi. Brakuje nam też trochę szczęścia. Trzeba to przełamać, wymęczyć dwie wygrane i nam też będzie szło. - powiedział Dusan Kuciak

Piłkarz uważa, że problem drużyny leży nie w złym przygotowaniu piłkarzy, bo ci są dobrze przygotowani, a w głowach.

-My jesteśmy dobrze przygotowani, problem jest w głowach. Trener stara się nas motywować. Jak trener popracuje z nami trochę dłużej to nasza gra będzie wyglądać lepiej. - powiedział Dusan Kuciak.