Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kuciak: błędy obrony wynikały z niewłaściwych decyzji

12 marca 2018

Komentarz Dusana Kuciak po meczu z Legią Warszawa. Według bramkarza Lechii Gdańsk gra drużyny nie wyglądała najgorzej, pomimo niekorzystnego wyniku.
-Jesteśmy w kryzysie. Nie wygrywamy meczów. Tracimy dużo bramek. Ale gra wyglądała nie najgorzej. W drugiej połowie to my chcieliśmy strzelić bramkę na 1:1. Motywowaliśmy się w szatni. Niestety pięć minut zadecydowało o wyniku meczu - powiedział Dusan Kuciak

Dusan odniósł się również do błędów w obronie, które prokurowały groźne sytuacje Legii, a w konsekwencji kolejne stracone bramki.

-Błędy w obronie wynikały z niewłaściwych decyzji. Chłopacy z obrony nie popełniają ich celowo. Starają się jak najlepiej, ale po prostu nie wychodzi. Brakuje nam też trochę szczęścia. Trzeba to przełamać, wymęczyć dwie wygrane i nam też będzie szło. - powiedział Dusan Kuciak

Piłkarz uważa, że problem drużyny leży nie w złym przygotowaniu piłkarzy, bo ci są dobrze przygotowani, a w głowach.

-My jesteśmy dobrze przygotowani, problem jest w głowach. Trener stara się nas motywować. Jak trener popracuje z nami trochę dłużej to nasza gra będzie wyglądać lepiej. - powiedział Dusan Kuciak.

Dusan Kuciak po meczu (YouTube - AUDIO)

Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 12 marca 2018, 12:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063