Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Wygrać derby i wyjść z twarzą

13 marca 2018

Sławomir Peszko w szczerej rozmowie ze Sport.pl przyznał, że drużynę czeka ciężka walka o utrzymanie, być może do końca sezonu.
[fragmenty]

- Humor nie jest najlepszy. Nie zdobywamy punktów. Chociaż światełko w tunelu zapaliło się po meczu z Legią. Widzę trochę lepszą drużyną i większe zaangażowanie. Jest agresywność, stwarzamy sobie sytuacje, ale tracimy bramki po dekoncentracji. To jest chyba brak pewności siebie i dlatego jesteśmy na tym miejscu w tabeli. Zostawiamy zdrowie na boisku, ale kończymy mecz z niczym. Musimy wyeliminować te błędy.

- Legia też nie grała porywającego meczu. Nie byli tak mocno jak w poprzednim roku. W Legii nie biorą ludzi z Dworca Centralnego. Tam nie trafiają ludzie z przypadku.

- W tym sezonie walczymy już tylko o utrzymanie. Musimy wygrać derby i wyjść z twarzą przed kibicami. Cele są zupełnie inne niż chcielibyśmy mieć. Trzeba się z tą sytuacją pogodzić i walczyć do końca.
(raz / Sport.pl) 13 marca 2018, 07:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.108