Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy o meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk

17 marca 2018

Piotr Stokowiec czeka na swój pierwszy punkt z Lechią Gdańsk. W ostatnich dwóch meczach jego podopieczni tracili po trzy bramki z drużynami walczącymi o mistrzostwo Polski - Legia i Lech.
Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk):
Chciałem pogratulować Lechowi zasłużonego zwycięstwa. W wielu aspektach byli od nas lepsi, szczególnie fizycznie i szybkościowo, a także skutecznością na boisku. My wiele rzeczy nie potrafiliśmy, a może nie mogliśmy zrobić. Szkoda mi moich zawodników, bo widziałem, że bardzo chcą, ale głównie ze względów fizycznych wielu rzeczy nie mogli zrobić. Przed nami okres ciężkiej pracy, szybko wracamy i walczymy dalej. Lech jest na innym biegunie niż my. Gratuluję rywalom i życzę sukcesów.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):
Gratulacje dla mojej drużyny zasłużonego zwycięstwa. Zawsze trudno jest potwierdzić formę z ostatniego spotkania, ale mój zespół pokazał moc na boisku. Graliśmy z dobrą drużyną, o dużych umiejętnościach, ale mają niełatwą sytuację. Wszystko jest w głowach zawodników - my jesteśmy teraz pewni siebie, mamy do siebie zaufanie i walczymy jak drużyna. Pokazaliśmy w ostatnich meczach, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie oraz mentalnie. Szkoda, że w drugiej połowie, kiedy mieliśmy wiele sytuacji, nie wykorzystaliśmy ich. Teraz mamy zasłużony odpoczynek, ale od środy dalej ciężko pracujemy.

źródło: lechpoznan.pl
(raz / lechia.gda.pl) 17 marca 2018, 08:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072