Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen w BBC Sport o pracy w Gdańsku

21 marca 2018

Były trener Lechii Adam Owen w BBC Sport oceniał swoja pracę w Polsce. Jego zdaniem ekstraklasa to ciężki kawałek chleba i właśnie dlatego tak niewielu zachodnich trenerów się na to decyduje.
Ale niczego nie żałuję. To było bardzo dobre doświadczenie. Nie myślałem, że zdobędę je w tak młodym wieku. Wielu trenerów obejmuje zespoły i nie udaje im się wytrwać na stanowisku tak długo jak mnie. To była trudna praca. Klub znajdował się w okresie przejściowym. Kiedy przyszedłem, było duże zamieszanie. Wprowadziłem mnóstwo pozytywnych zmian, których nie widać na pierwszy rzut oka, ale które wpłynęły na klub bardzo pozytywnie - przyznał Owen, który bardzo ceni sobie doświadczenie w Gdańsku.

Objąć zespół w tak młodym wieku, w obcym środowisku, ustabilizować sytuację i zostawić klub w lepszej sytuacji, niż gdy go zastałem - to wszystko było dla mnie bardzo ważne. Odbieram to wyłącznie pozytywnie. To była wspaniała szkoła - dodał Adam Owen.
(ssl / Interia) 21 marca 2018, 15:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038