Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Mamy niewiele czasu

24 marca 2018

- Sparing z Chojniczanką, podobnie jak mecz kontrolny z Kotwicą Kołobrzeg potraktowaliśmy bardzo poważnie - – mówił trener gdańszczan Piotr Stokowiec.
- Mamy niewiele czasu, by przygotować się do kluczowych meczów w LOTTO Ekstraklasie, a dużo pracy jeszcze przed nami. Wierzę jednak, że dla Lechii przyjdzie jeszcze dobry czas w tym sezonie

- Znajdujemy się w bardzo ważnym dla nas okresie, w którym przygotowujemy się do końcówki sezonu i walki o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Zrobiliśmy szereg badań i testów, by poznać możliwości fizyczne poszczególnych zawodników. Z kolei mecze sparingowe mają nam pomóc w doskonaleniu organizacji gry, przede wszystkim w defensywie i w niskim pressingu. Widzimy, że są jeszcze braki w poszczególnych elementach i będziemy nad tym pracować.

– Najważniejsze, że piłkarze są zdeterminowani i chętni do tego, by tę pracę wykonać. Mamy niewiele czasu, a jest jeszcze dużo do poprawy, jednak głęboko wierzę, że dla Lechii przyjdzie jeszcze dobry okres w tym sezonie. Jestem przekonany, że dojdziemy wkrótce do ładu w naszym zespole – dodał szkoleniowiec Lechii.
(raz / lechia.pl) 24 marca 2018, 09:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026