Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Mamy teraz czas na regenerację

24 marca 2018

- Zwycięstwo w sparingu z dobrą drużyną jest dla nas ważne, bo udało nam się zaakcentować dobrze przepracowany tydzień - mówił po sparingu z Chojniczanką pomocnik Lechii Gdańsk Daniel Łukasik.
- Myślę, że ta przerwa pozwoli nam się trochę "zresetować", żebyśmy w najważniejszej części sezonu zaczęli punktować.

- Sztab szkoleniowy ma swój plan, który realizuje, wykorzystując dłuższą przerwę. Ostatnie dni poświeciliśmy na ciężkie treningi, po meczu także dodatkowo biegaliśmy, by nasza forma była coraz lepsza. Mamy teraz czas na regenerację i przygotowanie się do spotkań ligowych.


Przed Lechią w sezonie zasadniczym pozostały dwa spotkania: z Koroną i Arką.

- Do każdego spotkania przygotowujemy się na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że będą tu trudne mecze, ale wielu z nas grało już pod dużą presją. Na końcu nie będzie się liczyła piękna gra, lecz ostateczny wynik. Myślę, że do obu spotkań będziemy dobrze przygotowani, a ta przerwa pozwoli nam się trochę "zresetować", żebyśmy w najważniejszej części sezonu zaczęli punktować.
(raz / lechia.pl) 24 marca 2018, 10:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044