Gdańsk: środa, 16 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rokowania Wolskiego są dobre

24 marca 2018

Rafał Wolski w tym tygodniu był w Rzymie na konsultacji u doktora Piera Poalo Marianego,, który go operował miesiąc temu. Rehabilitacja przebiega planowo.
Doktor Mariani operował wcześniej m.in. innych reprezentantów Polski, Arkadiusza Milika czy Macieja Makuszewskiego.

Czuję się dobrze. Jeszcze wprawdzie nie biegam, ale normalnie funkcjonuję w kwestii chodzenia. Wróciłem z konsultacji z Rzymu i rehabilitacja przebiega prawidłowo. Jeśli chodzi o rokowania, to nie mam konkretnego terminu powrotu na boisko. Nie mam też większego ciśnienia, bo rehabilitacja kończy mi się wtedy, kiedy rozpocznie się okres przygotowawczy. Mam spokojną głowę i nie ma to znaczenia, czy wrócę dwa tygodnie później, ale ważne, żeby wszystko było dobrze i abym mógł rozpocząć treningi. Trudno mi teraz powiedzieć kiedy dokładnie wrócę na boisko, czy w lipcu, czy jednak później. Jednak w czerwcu powinienem już zacząć kopać piłkę - powiedział Dziennikowi Bałtyckiemu Wolski.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 24 marca 2018, 20:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.138