Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Słabość fizyczna przyczyną słabej gry

26 marca 2018

Trener Piotr Stokowiec zakończył analizę testów fizycznych swoich piłkarzy. W jego ocenie wyszły słabo i dlatego teraz trzeba jak najszybciej znaleźć środki zaradcze.
W rozmowie z portalem trojmiasto.pl trener Biało-Zielonych nie ukrywa, że badania potwierdziły jego wcześniejsze oceny.

Wyniki wyszły słabo. Jednak nie chcę więcej mówić o wynikach, bo ktoś odbierze to jako usprawiedliwienie czy alibi. Nie wnikam w to, co było robione dotychczas. My dajemy inne bodźce. Zaczynamy wiele rzeczy od podstaw, wiele rzeczy korygujemy szczególnie tych natury fizycznej. Przechodzimy na inny model przygotowania. Trzeba bowiem zareagować odpowiednią pracą i ile się da, poprawić. Na to kładę cały swój warsztat i wiedzę. Trening dla poszczególnych piłkarzy należy tak dostosować, aby co trzeba wyrównać, a co wymaga to poprawić. Zawodnicy czasami byli bezsilni, bo organizm im nie pozwalał na więcej. Na pewno z tym problemem nikt ich tutaj nie zostawi - mówi nam trener Stokowiec.
(ssl / Trojmiasto.pl) 26 marca 2018, 13:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.112