Gdańsk: środa, 16 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Nie będzie trzeba dodatkowo motywować

29 marca 2018

- Drużyna Lechii jest przygotowana, by dobrze grać w dwóch systemach z trójką bądź czwórką obrońców - mówi przed meczem z Koroną trener Lechii Piotr Stokowiec.
- Ostatnie spotkania z Lechem i Legią nie były najlepsze w naszym wykonaniu, ale otrzymaliśmy dużo materiałów do analizy. W tych meczach widoczne były pewne braki, które wymagały poważnych zmian. Dokonaliśmy ich i chciałbym zobaczyć to na boisku. Ważną rolę będzie też odgrywała mentalność.

- Korona to dobrze ułożony zespół, który potrafi reagować na boiskowe wydarzenia, płynnie zmieniając swoje ustawienie. Wszyscy pamiętamy, jakim wynikiem zakończył się pierwszy nasz mecz [Lechia przegrała to spotkanie 0:5], dlatego nie będę musiał dodatkowo motywować piłkarzy.

- Drużyna Lechii jest przygotowana, by dobrze grać w dwóch systemach z trójką bądź czwórką obrońców. Taktyka ma jednak teraz drugorzędne znaczenie. Piłkarze muszą na murawie pokazać waleczność i charakter. Mamy dużą rywalizację w zespole. Z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy, pamiętamy o nich. Jeśli będzie tylko taka możliwość, to otrzymają swoją szansę. Mateusz Żukowski znajdzie się w kadrze na najbliższy mecz, co pokazuje, w jakim kierunku chce iść Lechia.
(raz / lechia.pl) 29 marca 2018, 16:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.164