Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko i Haraslin pojadą z Lechią do Kielc

29 marca 2018

Sławomir Peszko nie wystąpił w meczach kadry z powodu choroby. Lukas Haraslin od sierpnia nie zagrał w meczu ligowym.
Obaj zawodnicy środka pola są brani pod uwagę na mecz z Koroną Kielce. Zapowiedział to na konferencji prasowej trener Piotr Stokowiec.

- Czas działa na korzyść Lukasa. Jestem odpowiedzialnym trenem i osobiście nie zdecydowałbym się na występ zawodnika na sztucznej murawie po tak ciężkiej kontuzji. Nie mam jednak do niego pretensji, bo wiem, że Lukasowi bardzo zależy na grze. Ciężko pracował, by wrócić do boisko. Podjął ryzyko, które będzie jeszcze przez najbliższe kilka tygodni. Cieszę się jednak, że Lukas rozegrał dobre spotkanie. Przed nami końcówka sezonu, w której będziemy go potrzebowali. Pojedzie z nami do Kielc.

- Znamy także dobrze sytuację Sławka Peszki, który miał drobne problemy zdrowotne na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Trener Adam Nawałka nie zaryzykował i nie wystawił go w żadnym ze spotkań. Sławek przeszedł u nas w klubie dodatkowe badania, trenował także z nami. Jego występ w Kielcach nie jest zagrożony.
(raz / lechia.pl) 29 marca 2018, 18:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027