Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: Chcę pomóc Lechii w odniesieniu zwycięstwa

30 marca 2018

Lukas Haraslin po raz ostatni pojawił się na boisku 22 lipca ubiegłego roku. W meczu z Cracovią nabawił się urazu kolana. Wszystko wskazuje na to, że Słowak w sobotę wróci na ligowe boiska.
– Trenowałem już od dłuższego czasu z zespołem, zwiększając systematycznie obciążenia. Ciągle jednak czekałem na występ w meczu. W Albanii było dość ciężkie boisko, wręcz błotniste. Tam wyszedł kwadrans gry. W Żilinie, na sztucznej murawie, rozegrałem pełne spotkanie. Miałem drobne obawy, jak mi pójdzie, ale strzelony gol dodał mi wiatru w żagle. Wygraliśmy przekonująco 4:1 i w dobrym humorze wróciłem do Polski. Teraz z niecierpliwością oczekuję występu w Kielcach przeciwko Koronie. Bardzo chcę pomóc Lechii w odniesieniu zwycięstwa – mówi Haraslin dla oficjalnej strony.
(raz / lechia.pl) 30 marca 2018, 14:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065