Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko jest gotowy do walki z Koroną Kielce

30 marca 2018

Sławomir Peszko przebywał na zgrupowaniu kadry, lecz ze względów zdrowotnych nie zagrał w żadnym spotkaniu reprezentacji. Z Koroną Kielce ma jednak wystąpić.
– Niby nie czułem się źle, a jednak coś było na rzeczy, bo w drugiej połowie meczu z Lechem Poznań nagle straciłem moc. Teraz już wszystko w porządku, w niedzielę normalnie trenowałem z kadrą w Katowicach, ale selekcjoner uznał, że lepiej dmuchać na zimne i na Koreę jeszcze mnie nie wystawiać. U niego nie masz szans na grę, gdy jesteś gotowy tylko na 99 procent. Wykorzystałem ten czas maksymalnie. Jestem gotowy do walki z Koroną w Kielcach, nie ma już żadnego zagrożenia - mówi Peszko dla "Przeglądu Sportowego"

Piłkarz liczy także, że dobra gra w Lechii zaprowadzi go do wyjazdu na mundial w Rosji i raczej chce unikać skandali wokół swojej osoby. – Rzeczywiście lepiej, żebym teraz dużo nie gadał. Już się nagadałem. Co chwila o mnie głośno, tylko że nie zawsze akurat na takim szumie mi zależy. Trzeba się porządnie przygotować na ważne mecze. Za chwilę w Lechii i mam nadzieję, że później znowu w kadrze. Muszę się mocno sprężyć. Trener Nawałka twierdzi, że teraz wszystko zależy ode mnie i ja wiem, że nie są to puste słowa.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 30 marca 2018, 18:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024