Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Adam Mandziara odchodzi z Lechii Gdańsk!!!

1 kwietnia 2018

Prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziara podał się do dymisji. Taki komunikat wystosowało Biuro Prasowe gdańskiego klubu w niedzielny poranek.
Dla Lechii jest to najgorszy sezon w historii. Biało-Zieloni po 29. kolejkach zajmują miejsce spadkowe. Nic nie dały zmiany trenerów. Nowaka zastąpił Owen, a tego ostatniego Piotr Stokowiec.

Lechia była w ostatnich latach kilka razy karana przez Komisję Licencyjną. Wszystko wskazuje, że w obecnym sezonie zostanie ponownie ukarana. Presja ze strony kibiców i akcjonariuszy spowodowała, że Mandziara postanowił odejść.

Wyboru nowego Prezesa dokona Rada Nadzorcza. Wcześniej na 11. kwietnia wyznaczono Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Wielce prawdopodobne jest, że prezes Mandziara nie otrzymałby absolutorium.

Do tego czasu władzę w klubie sprawować będzie wiceprezes Janusz Biesiada, który być może zastąpi Mandziarę.

- Dziękuję wszystkim za możliwość pracy w Lechii Gdańsk. Wiem, że nie wszystko było idealne, ale kibice mogą nie wiedzieć o wszystkich aspektach naszej działalności. Życzę mojemu następcy, aby wyprowadził klub na prostą. Trzymam kciuki za piłkarzy w walce o utrzymanie - powiedział Mandziara dla oficjalnej strony klubu.

Adam Mandziara był prezesem Lechii od grudnia 2014 roku.
(raz / lechia.gda.pl) 1 kwietnia 2018, 08:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061