Gdańsk: wtorek, 26 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: W sobotę zaczynamy walkę ze śledziami

1 kwietnia 2018

Prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziara na swoim koncie na Instagramie napisał kilka słów pocieszenia do kibiców Biało-Zielonych.
adammandziara
Cała rodzina Lechii przechodzi aktualnie prawdziwe piekło! Gramy katastrofalny sezon i na tabelę Ekstraklasy wstyd i strach spojrzeć.
Niestety takie jest życie, które lubi czasem zafundować nam trochę goryczy... Nie zamierzamy się jednak poddawać! Zamierzamy walczyć do ostatniego gwizdka sędziego!
Przed nami 8 meczy i gra o jeszcze 24 punky! Cel mamy zatem wszyscy tylko jeden, utrzymanie w Ekstraklasie. Na boisku oczekuję od drużyny zaciekłej walki a naszych kibiców proszę o maksymalny doping z trybun. Tylko z waszą pomocą wyjdziemy z tej sytuacji.

W sobotę zaczynamy naszą walkę o utrzymanie w Ekstraklasie ze śledziami i zamierzamy pokazać na co stać Władców Północy!

Życzę jeszcze raz wszystkim wesołych świąt i mam nadzieję, że widzimy się w sobotę na derbach!
(raz / Instagram) 1 kwietnia 2018, 18:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036