Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Egy Maulana Vikri przejdzie z Lechii do Benfiki

1 kwietnia 2018

Wszystko wskazuje na to, że indonezyjski zawodnik Egy Maulana Vikri nie rozegra żadnego oficjalnego spotkania w Lechii.
Egy Maulana Vikri podpisał 11 marca z Lechia kontrakt na 3 lata, który obowiązuje od 8 lipca, kiedy to Indonezyjczyk osiągnie pełnoletność.

Jak donoszą indonezyjskie media nastolatek kilka dni później zostanie zawodnikiem Benfiki Lizbona. Portugalski klub zapewnił sobie prawo pierwokupu. Wcześniej podobne prawa nabyli też do Pawła Stolarskiego.

Benfica i jej marketerzy byli pod wrażeniem jakim zainteresowanie w Indonezji towarzyszyło przejściu Egy Maulany do Lechii. Już dziś przygotowują się, jak zagospodarować indonezyjskiego Messiego, gdy podpiszą z nim kontrakt.

Lechia na pewno też na tym zyska. Mówi się o kwocie 500 tys. euro i 10% od kolejnego transferu. Trener Stokowiec będzie mógł więc w lipcu ruszyć na zakupy i ściągnąć do Gdańska kilku utalentowanych Polaków.

Gdańscy kibice będą mieli możliwość obejrzenia w akcji Egy Maulany Vikriego, bowiem w wakacje planowany jest mecz towarzyski Lechii z Benficą.
(raz / lechia.gda.pl) 1 kwietnia 2018, 20:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052