Gdańsk: środa, 16 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Krasić: Marco Paixao to dobry piłkarz

4 kwietnia 2018

- Nie ma co ukrywać , sytuacja jest bardzo trudna. W domu siedzę i myślę co z nami jest nie tak - mówi piłkarz Lechii Milos Krasić dla Super Expressu.
[fragmenty]

"Super Express:" - Co się stało z Lechią, która w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki walczyła o mistrzostwo Polski, a w tym od dziesięciu meczów nie umie wygrać i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli?
Milos Krasić: - Nie ma co ukrywać , sytuacja jest bardzo trudna. W domu siedzę i myślę co z nami jest nie tak. W drużynie zostali ci sami piłkarze, którzy bili się o mistrza, a mimo to teraz wyglądamy jakbyśmy zapomnieli jak się gra w piłkę. Ale nie ma się co zamartwiać. Trzeba wziąć się w garść i zasuwać na treningach. Innego wyjścia na poprawę naszej pozycji w tabeli nie ma.

Lechii brakuje Marco Paixao zesłanego przez nowego trenera Piotra Stokowca do rezerw?
- Nie będę komentował decyzji szkoleniowca. Mogę tylko powiedzieć, że Marco to dobry piłkarz. Świadczy o tym jego dorobek. Strzelił dla nas 16 goli w tym sezonie. Na pewno jest potrzebny drużynie, ale czy i kiedy wróci? O to proszę już pytać trenera.

Zakładasz taki scenariusz, że Lechia spadnie z Ekstraklasy?
- Nawet nie biorę tego pod uwagę. Mimo, że jesteśmy w kryzysie, to mamy na tyle dobrą drużynę, że jestem pewien, że się utrzymamy!

Cała rozmowa
(raz / lechia.gda.pl) 4 kwietnia 2018, 14:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124