Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: Powrót z Gdyni to najpiękniejszy moment

5 kwietnia 2018

Flavio Paixao zdobył zwycięską bramkę dla Lechii w jesiennych derbach Trójmiasta. O najbliższym meczu mówi w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl
Zdaje się, że kibic Lechii może wybaczyć drużynie wszystko, ale nie porażkę z Arką. Rzeczywiście tak jest?

Flavio Paixao: - Trudno powiedzieć, ale prawdziwi piłkarze zawsze powinni brać odpowiedzialność za swoją grę i za wyniki. Ja się od niej nigdy nie uchylam. W tym sezonie gramy źle i zależy nam na tym, aby odwrócić kartę. Mecz z Arką jest ku temu znakomitą okazją, wiemy jak ważny jest dla naszych kibiców. Wierzę, że jeszcze możemy wszystko naprawić i zapewniam, że dam z siebie wszystko, nie tylko w meczu z Arką, ale i w każdym kolejnym. Podobnie reszta moich kolegów. Chcemy dać naszym kibicom spokój na koniec rozgrywek, a następnie rzetelnie przeanalizować, co zawiodło w tym sezonie. Teraz najważniejszy jest jednak mecz z Arką.

Przed poprzednimi derbami kibice odwiedzili was na treningu i wygląda na to, że teraz będzie podobnie. Wtedy rozmowa motywacyjna podziałała, a nagrodą za zwycięstwo była feta przy Traugutta, gdy wróciliście z Gdyni klubowym autokarem. Obawiacie się reakcji kibiców jeśli przegracie w sobotę?

Te skrajności to nic dziwnego, tak jest wszędzie jeśli chodzi o mecze derbowe. Takie sytuacje zdarzają się w wielu krajach. Powrót na Traugutta po meczu w Gdyni był chyba moim najpiękniejszym momentem odkąd występuję w ekstraklasie. Uwielbiam klimat wokół wielkich meczów i dla mnie to jest wystarczająca motywacja. Kibice? Myślę, że pokażą nam, że są z nami i mamy ich wsparcie.

Cały wywiad na Trojmiasto.pl
(raz / Trojmiasto.pl) 5 kwietnia 2018, 20:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.198