Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Jestem daleki od euforii

8 kwietnia 2018

Piotr Stokowiec po mecz z Arką był zadowolony ze zdobycia trzech punktów, ale zdaje sobie sprawę, że pozostało jeszcze siedem meczów do końca sezonu, które również są ważne.
- W dzisiejszym meczu priorytetem były trzy punkty. Z tego się cieszę i myślę, że dla kibiców to był ważny mecz. Jest to nieocenione zwycięstwo.

Proszę mi wybaczyć, ale w euforii nie jestem, może dlatego, że jestem mocno skoncentrowany na pracy i mam swoje przemyślenia po tym meczu i generalnie już myślę o tym co nas czeka.

Cieszę się, fajnie, natomiast wiem ile pracy nas jeszcze czeka. Zdaje sobie sprawę, że ta walka o utrzymanie może trwać do samego końca. Muszę myśleć na chłodno o przyszłości.

Cieszę się, że ta pierwsza połowa poszła na takiej euforii, którą stworzyli też kibice. W świetnei atmosferze poszliśmy za ciosem. W II połowie dotknęło nas to co Lechię zawsze boli, czyli zbyt łatwo tracone bramki. To wymaga analizy. Nie jest to przypadek.

Arka jest podrażniona i na pewno będzie chciała nam się w piątek zrewanżować. Czeka na bardzo trudne spotkanie.

Czeka nas 7 meczów i każdy z nich będzie bardzo ważny.
(raz / lechia.gda.pl) 8 kwietnia 2018, 10:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091