Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec:Zagrajmy fair play. To był drobny incydent

12 kwietnia 2018

Trener Lechii Piotr Stokowiec przed meczem z Arką powiedział, że drużyny powinny mieć do siebie szacunek i zagrać fair play. Nawiązał również do incydentu, w którym brali udział po meczu Peszko i Sławczew.
- Każdy mecz jest inny, pokazały to ostatnie mecze w Lidze Mistrzów. Dbaliśmy o przygotowanie motoryczne i o odpoczynek. Przygotowujemy się na walkę i na trudniejsze spotkanie. Mamy swój plan i czujemy się coraz mocniej. Drużyna jest coraz lepiej zgrana, zawodnicy coraz lepiej się czują. Jedziemy do Gdyni z szacunkiem do rywala, ale nie ma w nas bojaźni i czujemy się coraz pewniej.

Czy rozmawiał trener ze Sławczewem i Peszko o tym incydencie po meczu (piłkarze Lechii kopali dmuchalen lalki w barwach Arki)
- Ten profesjonalizm zawodnicy pokazali. Ten incydent który się zdarzył po meczu można rozpatrywać czy jest zero-jedynkowy. Ten materiał został spreparowany i nie chciałbym być adwokatem diabła. Zarówno klub, jak i ja, stoimy za tym, aby były to wydarzenia na boisku, i piłkarze Lechii i Arki stworzyli prawdziwe widowisko. Aby nie było złośliwości, aby była szacunek i nie było chamstwa. Nie wiem na ile w tym incydencie było premedytacji, a na ile przypadkowości. Daleki jestem od stwierdzenia, że to było skrajne chamstwo. Skupmy się na sportowej rywalizacji. Zagrajmy fair play. To był drobny incydent.
(raz / lechia.gda.pl) 12 kwietnia 2018, 17:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064