Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M.Paixao bez szans na powrót

12 kwietnia 2018

Jak dowiedział się Sport.pl Marco Paixao latem opuści Lechię. Zarząd gdańskiego klubu zdecydował, że umowa 33-letniego napastnika nie zostanie przedłużona.
Powodem tej decyzji był samowolny wyjazd Paixao do Portugalii za co do rezerw zesłał go trener Piotr Stokowiec.

Zarząd Lechii podjął decyzję, iż umowa piłkarza, która wygasa z końcem sezonu, nie zostanie przedłużona. Do końca rozgrywek Paixao nie zostanie przywrócony do pierwszego zespołu.

W tym sezonie definitywnie nie zagra w pierwszej drużynie. I to mimo, iż kilka tygodni temu zaczęliśmy wstępne rozmowy o przedłużeniu kontraktu. Decyzja jednak zapadła i latem Marco może szukać nowego klubu potwierdza informacje sport.pl dyrektor sportowy Lechii Janusz Melaniuk.

Oznacza to, że ostatni mecz w blisko trzyletniej przygodzie z Lechią 33-latek rozegrał 18 marca z Lechem Poznań. Do dziś Portugalczyk pozostaje najlepszym strzelcem Lechii w Ekstraklasie. Na koncie ma 16 bramek. W poprzednim sezonie został królem strzelców ekstraklasy wraz z Marcinem Robakiem (po 18 goli). Zimą miało się nim interesować Los Angeles Galaxy.
(ssl / Sport.pl) 12 kwietnia 2018, 18:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032