Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co z Marco Paixao? Nie pożegna się z kibicami

19 kwietnia 2018

W wywiadzie dla Sport.pl dyrektor techniczny Lechii Gdańsk Janusz Melaniuk wyjaśnił ostatecznie sprawę z Marco Paixao i jego przyszłością w gdańskim klubie.
- Jestem zdziwiony zachowaniem Marco Paixao, bo dotychczas był uznawany za wzór, jeśli chodzi o podejście do treningów i wykonywania zawodu piłkarza.

- Tu jednak nas zawiódł. Był kontuzjowany, miał zapisany plan rehabilitacji, nie stawił się na zajęciach. Sam uznał, że wie lepiej co z tym zrobić. Trener Stokowiec jasno stwierdził, że jeśli jest zawodnik, który nie stosuje się do reguł obowiązujących w drużynie, to taki zawodnik nie prawa być w szatni.

- Marco kończył się kontakt w tym seoznie i zastanawialiśmy się czy podpisać z nim nowy. Ale już wiemy, że 1 lipca nie będzie naszym zawodnikiem.

- Nie pożegna się z kibicami. Definitywnie w Lechii już nie zagra.
(raz / Sport.pl) 19 kwietnia 2018, 09:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091