Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Probierz: Lechia dostała wiatru od morza

20 kwietnia 2018

Trenerem Cracovii jest były szkoleniowiec Lechii Michał Probierz. Oto co powiedział na przedmeczowej konferencji.
- W tym tygodniu mamy pełny mikrocykl, rzadko się to zdarza. Dzięki temu możemy jeszcze popracować nad elementami, z którymi mamy problemy. Martwi to, że nie umiemy strzelać po kontrach, mamy problemy z rozegraniem piłki - mówił o pracy nad treningach w tym tygodniu trener Michał Probierz dla oficjalnej strony klubu.

Trener przedstawił również sytuację kadrową drużyny przed poniedziałkowym meczem: - W meczu z Lechią nie zagra Oleksii Dytiatiev, który pauzuje za kartki. Zastanowimy się jeszcze, kto go zastąpi, może będzie to Adam Deja, może Michal Siplak. W treningach próbujemy różnych ustawień. Oprócz Niko Datkovicia, który ma naciągnięty mięsień, wszyscy są zdrowi. Na poniedziałkowy mecz nie są brani pod uwagę juniorzy, którzy mają mecz dziś i w środę. Chcemy, by zespół juniorów starszych utrzymał drugie miejsce i mógł walczyć o mistrza Polski.

- Czeka nas trudne spotkanie. Lechia po dwóch ostatnich meczach jest bardzo podbudowana, dostała wiatru od morza.

- Kiedyś zwolnili mnie z Lechii bo chcieli grac w pucharach, w tym czasie ja z Jagiellonią dwa razy grałem w pucharach, a oni nie.
(raz / lechia.gda.pl) 20 kwietnia 2018, 22:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.128