Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: Konkurencja w zespole wzrosła

22 kwietnia 2018

Lukas Haraslin wrócił po kontuzji do składu Lechii Gdańsk. Słowacki skrzydłowy zagrał w obu derbowych spotkaniach i należał do wyróżniających się zawodników.
- Po kontuzji nie ma już śladu. Jestem zdrowy i do dyspozycji trenera. Koncentruję się jednak tylko na grze, chcąc pomóc drużynie w decydujących spotkaniach.

- Konkurencja w zespole wzrosła, co na pewno jest dobre dla drużyny. Mogę grać zarówno na lewej, jak i na prawej stronie boiska. Chcę wykorzystywać maksymalnie swój potencjał, grając ofensywnie, ale nie zwalnia mnie to z zadań defensywnych.

- Zdajemy sobie sprawę, w jakim miejscu tabeli jesteśmy, ale staramy się patrzeć tylko w górę, by zająć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. Kolejne trzy punkty mogą dać nam komfort, ale zachowujemy ostrożność. Każdy z nas wie, co może zdarzyć się w przypadku ich braku. Jednak o tym nie ma w ogóle mowy, chcemy wygrać z Cracovią.
(raz / lechia.pl) 22 kwietnia 2018, 09:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032