Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: Cały czas byłem w stanie gotowości

22 kwietnia 2018

Michał Nalepa, środkowy obrońca Lechii u trenera Adama Owena został skreślony z I drużyny. Po przyjściu Piotra Stokowca sytuacja się zmieniła.
- Trener Stokowiec powiedział wszystkim, że mają czystą kartę. Nie liczyła się dla niego przeszłość. Wyłożył karty na stół. Zapewniał, że ciężką pracę trzeba zasłużyć na grę. Dodał, że dla niego najważniejsze cechy to: walka, determinacja. U niego piłkarz musi się starać, a umiejętności są sprawą drugorzędną. Zaczęliśmy od nowa pracować na własnych rachunek, każdy musiał coś udowadniać. Mi się udało. To nie jest też tak, że nowy trener wyciągnął mnie z czeluści. Po prostu postawił na wszystkich piłkarzy, którzy wcześniej gdzieś tam byli pomijani. Zagrałem w jednym, drugim meczu i tak to się zaczęło - podkreśla Nalepa dla "Przeglądu Sportowego".

- Miesiąc w miesiąc czekałem aż znowu dostanę szansę, dlatego po powrocie do składu nie byłem taki przestraszony. Dzięki treningom udało mi się kondycyjnie wytrzymać. Bo zimą jeszcze ciężej pracowałem. Cały czas byłem w stanie gotowości. Gdy nie grałem w jednym meczu, myślałem że już w kolejnym zagram. Nie dopuszczałem do siebie myśli, że moja przerwa od gry może potrwać tak długo. Odpowiednie nastawienie pomogło mi. Przez to czułem się jakbym nie grał jedną, dwie kolejki, a nie kilkanaście.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 22 kwietnia 2018, 10:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.093