Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy o meczu Lechia Gdańsk - Cracovia

23 kwietnia 2018

Opinie trenerów Lechii Gdańsk i Cracovii po meczu 32. kolejki.
Michał Probierz (Cracovia): Trafiliśmy na podbudowanego przeciwnika. Po dwóch wygranych meczach gospodarze byli pewni siebie i wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. W początkowej fazie mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Po kwadransie to rywale przejęli iniciajtywę. Przy tej sytuacji z VAR-em trochę uśmiechnęło się do nas szczęście, bo mogliśmy przegrywać, ale z tego co słyszałem to faktycznie był tam spalony. Uważam, że sędziowie bardzo solidnie prowadzili te zawody. Udało się przetrzymać trudne momenty, przeprowadziliśmy dobre zmiany i w końcówce mieliśmy swoje okazje, aby zamknąć ten mecz. Ogólnie zagraliśmy niezłe spotkanie i mogliśmy się pokusić tutaj o zwycięstwo. Gramy dalej, oczywiście w każdym następnym spotkaniu będziemy grali o komplet punktów.

Piotr Stokowiec (Lechia): Punkt wywalczony w nie najgorszym stylu. Staraliśmy się grać kreatywnie i byliśmy zdeterminowani, żeby zdobyć 3 punkty. Dążyliśmy do zwycięstwa, jednak czegoś zabrakło. Bardzo chcieliśmy dzisiaj wygrać, ale Cracovia nie pozwalała nam na zbyt wiele. Dzisiaj tylko remis, ale mierzyliśmy się z zespołem, który wiosną prezentuje się bardzo solidnie. Patrzymy na nasze dalsze mecze. Na pewno będziemy grać z taką samą determinacją, jak dzisiaj.

cracovia.pl
(raz / lechia.gda.pl) 23 kwietnia 2018, 21:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.097