Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S.Peszko: czujemy, że odbudowaliśmy sie jako zespół

24 kwietnia 2018

Po meczach derbowych myśleliśmy, ze podtrzymamy dobrą passe i dzisiaj również wygramy. Dzisiaj dopisujemy tylko jedno oczko, ale trzymamy dystans nad strefą spadkową.
Było tyle determinacji ile w meczach derbowych?

Sławomir Peszko: Była determinacja i zaangażowanie. Wydaje mi się, ze Cracovia obecnie gra trochę lepszą piłkę i jest groźniejsza w kontratakach. Próbowali grać dłuższe piłki bokami, i to im wychodziło.

Czujesz w kościach to spotkanie?

Peszko: No tak. Miałem dłuższą przerwę, bo prawie dwutygodniową i to czułem. Czujemy się jako zespół odbudowani, mocniej trenujemy i jesteśmy lepiej zgrani.

Wychodząc jako kapitan odczuwasz większe obciążenie?

Peszko: Nie. W szatni jak i poza szatnią staram się motywować chłopaków. Kapitanami drużyny są Dusan, Kraso, Kuba Wawrzyniak i ja. Staramy się wspierać drużynę. Trzymamy klimat w drużynie i chcemy być wartością dla młodych zawodników.

Olivier spełnił zadanie jako bramkarz?

Peszko: Tak. Zadaniem bramkarza jest granie z tyłu na zero, to się udało. Była co do niego niepewność, na pewno również wśród Was, on sam się denerwował, ale to naturalne jeśli długo się nie gra. W każdym razie on był na Mistrzostwach Świata, a ja jeszcze nie.

Był jakiś chrzest debiutanta?

Peszko: Nie, to już nie te czasy.

O co chodziło z Michałem Probierzem pod koniec meczu?

Peszko: Wiadomo, trener Probierz podchodzi do meczu bardzo specyficznie. Ja też jestem czasami mało pokorny. Zderzenie dwóch sił powoduje duże napięcie. Ale zawsze podajemy sobie rękę na koniec i jest OK.

Pełna wypowiedź Sławomira Peszki po meczu

Mateusz Błażewicz
(mb / lechia.gda.pl) 24 kwietnia 2018, 13:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022