Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

O. Zelenika: Udało mi się nie stracić bramki

24 kwietnia 2018

- Myślę, że zagrałem dobre spotkanie, drużyna również. Zabrakło jednak decydującego gola - powiedział po zremisowanym spotkaniu z Cracovią bramkarz Biało-zielonych Oliver Zelenika.
Zelenika w rywalizacji przeciwko Cracovii zadebiutował w Biało-zielonych barwach, zachowując czyste konto.

- Był to bardzo ważny mecz dla mnie, dawno nie grałem o stawkę, ale starałem się zachować spokój. Jestem zadowolony ze swojego występu. Udało mi się nie stracić bramki, co jest najważniejsze na mojej pozycji. Czułem wsparcie zespołu. Chłopacy gratulowali i dziękowali mi po meczu - powiedział Zelenika.

- Zagraliśmy dobre spotkanie, ale zabrakło gola, który dałby nam zwycięstwo. Przed nami mecz we Wrocławiu, gdzie także będziemy walczyć o trzy punkty - zapowiedział golkiper Lechii.

Oliver Zelenika o miejsce w wyjściowym składzie rywalizuje z Dusanem Kuciakiem. Jak układa się współpraca obu golkiperów?

- Dusan to bardzo dobry kolega, z którym wykonujemy ciężką pracę na treningach. Wiem, że jest szansa na pierwszy skład, ale muszę na to zasłużyć. Rywalizacja o miejsce w bramce to normalna rzecz. Każdy z nas na niej korzysta, ale decyzje należą do trenerów - zakończył Oliver Zelenika.
(raz / lechia.pl) 24 kwietnia 2018, 21:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021