Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: Środkowi obrońcy potrzebują zgrania

27 kwietnia 2018

- Cieszę się, że trener Stokowiec zdecydował się na mnie postawić. Staram się wykonywać swoją pracę w jak najlepszy sposób - powiedział dla strony klubowej obrońca Lechii Gdańsk Michał Nalepa.
Michał Nalepa od kilku spotkań jest podstwowym stoperem Lechii Gdańsk. Jak ocenia swoją aktualną dyspozycję?

- Cały czas ciężko pracuję, by prezentować się na boisku coraz lepiej, tak jak wszyscy pozostali zawodnicy. Staraliśmy się od pewnego czasu zagrać na zero z tyłu, co udało się w spotkaniu z Cracovią. Napastników rozlicza się ze strzelonych bramek, obrońców natomiast ze straconych - zaznaczył.

Jak wygląda boiskowa współpraca ze Stevenem Vitorią?

- Z meczu na mecz rozumiemy się coraz lepiej, co widać po ostatnich wynikach i liczbie straconych goli. W pierwszym spotkaniu z Arką rywale zdobyli dwie bramki, w drugim meczu w Gdyni jedną, z Cracovią natomiast żadnej. Myślę, że środkowi obrońcy potrzebują zgrania, tak jak cała linia obrony - podkreślił.

W ostatnich tygodniach na treningach pierwszego zespołu regularnie pojawiają się juniorzy Akademii Lechii.

- Trenuje z nami kilku zdolnych chłopaków z Akademii, którzy obserwowani są przez trenera. Każdy młody zawodnik w pierwszym zespole to pozytywny sygnał, że szkolenie w klubie dobrze funkcjonuje. Być może kilku z nich kiedyś będzie stanowiło o sile tego zespołu - zakończył Michał Nalepa.
(raz / lechia.pl) 27 kwietnia 2018, 18:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067