Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stolarski: Jedziemy do Wrocławia po 3 punkty

28 kwietnia 2018

- Mamy przed sobą pięć bardzo ważnych spotkań, w których walczymy o życie. Nie możemy patrzeć w tabelę i myśleć, że te kilka punktów przewagi nad strefą spadkową daje nam utrzymanie. Piłka nożna jest bardzo przewrotna - mówi przed meczem ze Śląskiem Paweł Stolarski.
- Mieliśmy problemy z odnoszeniem zwycięstw, ale udało się wygrać dwa mecze derbowe z Arką, ostatnio remis z Cracovią. Powoli się odbudowujemy. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu ze Śląskiem również pokażemy się z dobrej strony. Cieszę się, że wracamy do dyspozycji, którą prezentowaliśmy w poprzednim sezonie. Poprawiliśmy grę w defensywie, co na pewno daje większy komfort zawodnikom ofensywnym.

- Myślę, że spotkanie ze Śląskiem będzie ciekawym widowiskiem. Nie chcę wracać do ostatniego meczu we Wrocławiu. Wszyscy skupiamy się tylko na nadchodzącej rywalizacji. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas trudne wyzwanie, ale wierzę, że uda nam się osiągnąć korzystny rezultat. Jedziemy na Dolny Śląsk po trzy punkty.


W ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Cracovii z powodu kartek pauzowali Daniel Łukasik, Dusan Kuciak i Sławomir Peszko. Kilka zawodników zmaga się również z drobnymi urazami.

- Kontuzje i kartki to część piłki nożnej, jest to wkalkulowane w naszą pracę. Mamy szeroką kadrę, w której jest wielu zawodników, rywalizujących o wyjściową jedenastkę, czy meczową osiemnastkę. Każdy z nas ciężko pracuje, by przekonać do siebie trenera. Nikt nie może powiedzieć, że jest pewniakiem do gry. Trzeba to cały czas potwierdzać na treningach i podczas spotkań. Każdy musi walczyć o swoje miejsce w składzie.
(raz / lechia.pl) 28 kwietnia 2018, 19:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057