Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Drużyna potrzebuje jedenastu liderów

29 kwietnia 2018

W poniedziałek Lechia zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Oto co do powiedzenia przed meczem miał trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.
- Decydująca jest motywacja wewnętrzna. Każdy zawodnik musi w sobie znaleźć pokłady motywacji. Myślę, że kibice też bardzo mocno napędzają i motywują zawodników. Te oczekiwania, to jak nas przywitali po derbach, to że przychodzą na stadion i są z nami. To wszystko nam pomaga - zaznacza.

Trener podkreśla również, że w Lechii potrzebuje przede wszystkim liderów.

- Drużyna potrzebuje jedenastu liderów. We współczesnej piłce czy innych grach zespołowych już nie jest tak, że jest tylko jeden lider. Od wszystkich oczekujemy brania odpowiedzialności.

Lechię czekają kolejne zmiany w składzie. Tydzień temu sztab szkoleniowy nie mógł skorzystać z Kuciaka, Łukasika i Stolarskiego. W meczu ze Śląskiem Wrocław z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagra Steven Vitoria.

- Są inni gotowi, żeby zastąpić Stevena. Jednocześnie dążymy do tego, żeby ta powtarzalność była cały czas, szczególnie w defensywie. To daje stabilizację całej drużynie - podkreśla.

Piotr Stokowiec ocenił także ostatni mecz z Cracovią, który zakończył się remisem 0:0.

- Na minus na pewno kontuzje. Na plus gra, ale wiemy też, że jest niedosyt wynikowy, bo mecze u siebie powinniśmy wygrywać.
(raz / lechia.pl) 29 kwietnia 2018, 22:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032