Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Pawłowski: To najlepszy mecz za mojej kadencji

30 kwietnia 2018

Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski uznał, że wygrany mecz z Lechią był najlepszy pod jego wodzą w obecnym seoznie.
Tadeusz Pawłowski: Na wstępie gratuluję Marcinowi Robakowi setnej bramki. Trzeba też zauważyć dobrą grę Jakuba Koseckiego. Taką, na którą od dawna czekaliśmy. Myślę, że na początku meczu byliśmy trochę niepewni. Lechia lepiej operowała piłką. Potem zmieniliśmy nastawienie, graliśmy częściej kontratakami. Mieliśmy dużo miejsca, które wykorzystywali szybcy zawodnicy. I dzięki temu oglądaliśmy przepiękne bramki.

W drugiej połowie przeszliśmy na średni i niski pressing. Lechia nas atakowała, ale też mieliśmy swoje okazje np. Robert strzelił nad poprzeczką z metra. Cieszę się, że kibice oglądali dobre widowisko. Zakładaliśmy od początku rundy finałowej, że nie patrzymy w dół tabeli, tylko do góry. Możemy zrobić jeszcze jeden krok. Za cztery dni gramy następny mecz. Już teraz zaczynamy regenerację, jutro jest trening.

Mówiłem zespołowi, by trochę zagrać dziś odważniej, widowiskowo. Było parę ładnych kombinacji, np. Chrapka z Pichem i poprzeczka na początku meczu. Rozwijamy się dalej, to nie jest kres naszych możliwości. Ten zespół stać na więcej. Widziałem po kibicach, że byli zadowoleni. To był czas, by troszeczkę przeprosić ich za to, co działo się w tym sezonie.

Myślę, ze to był najlepszy mecz za mojej kadencji. Dobre widowisko, zwycięstwo, trzy bramki. Ale wiadomo, że nadal są niedociągnięcia. Jedni gracze są wyższej formie, inni w niższej. Trochę zmieniliśmy system, mamy dwie defensywne "szóstki" w środku pola. Idziemy w dobrym kierunku, dojrzewamy jako zespół. Chłopcy są głośniejsi w szatni, a to oznaka dobrej formy.


źródło: slaskwroclaw.pl
(raz / lechia.gda.pl) 30 kwietnia 2018, 20:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.681