Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Chrapek: Lechia miała lepsze i gorsze momenty

30 kwietnia 2018

Michał Chrapek przez dwa poprzednie sezony występował w barwach Lechii. Nie znalazł uznania u trenera Piotra Nowaka i reprezentuje obecnie Śląsk Wrocław.
Michał Chrapek: Myślę, że był to nasz najlepszy mecz w tym roku. Było to otwarte spotkanie, oba zespoły kreowały dużo sytuacji bramkowych i na pewno to podobało się kibicom. Mecz trzymał w napięciu i o to chodzi. Cieszymy się przede wszystkim, że wygrywamy trzeci mecz z rzędu i teraz kontynuujemy ciężką pracę

Lechia miała lepsze i gorsze momenty. Kilka razy nas przycisnęli, ale dobrze reagowaliśmy. To jednak groźna drużyna, ma bardzo dobrych zawodników i dziś nie mieliśmy łatwego zadania. Poradziliśmy sobie i to najważniejsze.

Mocno ucierpiałem w jednej sytuacji. Na początku myślałem, że będę musiał zejść i nawet to sygnalizowałem. Ból był bardzo duży, uderzyłem się w nerw i nie sądziłem, że będę mógł kontynuować grę. Na szczęście pomoc medyków okazała się bezcenna i mogłem wrócić na boisko.


źródło: slaskwroclaw.pl
(raz / lechia.gda.pl) 30 kwietnia 2018, 21:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.108